medyumlar

Ermeni Büyüsü Çeşitleri Nelerdir

Ermeni Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Ermeni büyüleri tesirli, etkisi çok kuvvetli olduğu gibi aynı zamanda yapımı da kuvvet ve uzmanlık isteyen bir iştir. Ermeni büyüsü çeşitleri çoktur ancak en çok yaptırılanları kısaca başlıklar altında açıklayarak, aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağız. Ermeni büyüleri için kullanılan malzemeler de kolay bulunmayan bazı eşyaları kapsamaktadır. Ermeni büyüsünü sadece Ermeni mezhebine ait medyumlar değil, bu işi bilen, bilgisi olan her medyum yapabilir.

Ermeni büyüleri kaç çeşittir?

Bağlamak için yaptırılan Ermeni büyüleri: İstediğiniz kişiyi sevgilinizi ya da eşinizi kendinize bağlamanız için yaptırabileceğiniz bir büyüdür. Eşiniz, nişanlınız sizi seviyor olabilir ama gözü dışarıda ve size bağlı olmayabilir. Halk arasında bu amaçla, bu büyü sıkça yaptırılmaktadır.

Aşık etmek için yaptırılan Ermeni büyüleri: Sizi hiç fark etmeyen birine bazen aşık olabilirsiniz. Bu sebeple karşı tarafın sizi görüp, size deliler gibi aşık olması için yaptıracağınız bir büyüdür. Büyüyü yaptırdığınız kişi sizi hesapsızca sever ve siz olmadan yapamaz bir hale gelir.

Geri getirme amacıyla yaptırılan Ermeni büyüleri: Sevgilinizden ayrılabilir ya da eşinizden boşanabilirsiniz. İlişkide bir tarafın karşı taraftan vazgeçmesi bazen çok üzücü durumlara yol açabilir. Bu durumda bu Ermeni büyüsü yaptırılır. Büyünün etkisiyle aradan en fazla 30-31 gün geçtikten sonra karşı taraf hata yaptığını söyleyerek geri döner.

Cinsel tercih açısından kişiyi etkilemek için yaptırılan Ermeni büyüleri: Eşinden ayrılan ve eşinin bir daha kimseyle beraber olmasını istemeyen insanların yaptırdığı bir büyüdür. Ayrılan eşinize cinsellik konusunda kimseyi tercih etmemesi, herkesten soğuması ve sizi tercih etmesi, size gelmesi için yaptırılan bir büyüdür. Geri gelmesini istemeyenler, karşı tarafın bu pişmanlıkla yaşamasını isteyen yani intikam amaçlı da bu büyüyü yaptıranlar vardır.

İki kişinin arasını soğutmak için yaptırılan Ermeni büyüleri: Bazen bir ilişkide iki taraf birbirini severken, aniden araları soğumaya ve birbirlerinden uzaklaşmaya başlarlar. Araları soğuyan çiftler ayrılma kararıyla ilişkilerini sonlandırmak isterler. Büyünün kullanılma amacı bu şekilde olup, ilişkiye zarar verme amacı söz konusudur.

Cinsel bağlılık için yaptırılan Ermeni büyüleri: Eşiyle uzun bir süredir ayrı yatanlar ve araları soğuk olanlar, bu büyüyü yaptırarak eşlerini cinsel açıdan kendilerine bağlarlar. Büyünün yaptırıldığı kişi sadece bir kişiyi görür ve etrafındaki herkesten bu konuda uzak kalır. Sadece eşine delicesine, tutkulu bir şekilde bağlanır ve gözü dışarıyı görmez.

Ermeni büyüsü yapan medyum hocayla daha önceden işinizi yatırdıysanız, konu hakkında yorum bırakarak başkalarına da fikir verebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir