büyü yaptırma

En Etkili Evlilik Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

En Etkili Evlilik Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Evlilik büyüsü, bir ilişkide taraflardan birinde evlilik için tereddütler, korkular oluşması ve bu sebeple  de evliliğin gerçekleşmemesi durumunda süreci hızlandırmak amacıyla yapılmaktadır. Evlilik birliğinin toplumca ve birçok inanca göre hayırlı ve kutsal görülmesi, bu büyü uygulamasının da insanlarca kabul görmesine neden olmuştur.

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve evlenme büyüsü gibi tılsımlar, iki kişinin ilişkilerinde mutlu olması, sorunların kolay aşılıp ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Fakat bu büyünün etkisinin ve sonuçlarının ne kadar çabuk görüleceğine, sadece büyü talep edenin değil, büyü etkisinde kalacak olan kişinin de durumu etki etmektedir. Bu kişinin büyü ile kendini gösteren evlenme isteğinin, birçok açıdan desteklenmesi ve güçlendirilmesi, büyünün etkisini hızlandıracaktır.

Büyü sürecine katkıda bulunmak için ne yapılmalıdır?

Büyü sürecine katkıda bulunmak, büyü talep eden, yani evlenmek isteyen kişinin sorumluluklarından biri olmalıdır. Tesir altındaki müstakbel eşinin düşüncelerinde ve ortaya çıkan evlenme isteğinde yanılmadığını gösteren nitelikte davranışlar sergilemelidir. Bu kişi, eşi olacak kişiyi evlilikten uzak tutan nedenleri bilmektedir. Bu nedenlerin çözüme kavuşacağını hissettirmek ve ona güven vermek, büyünün tesirini çok daha arttıracak ve hayırlı bir şekilde sonuçlanmasına katkı sağlayacaktır.

Süreci yavaşlatan etkenler nelerdir?

Evlenme büyüsünün tesiri, tılsımın sağlayacağı etkilerin tersine davranışlar gözlendiğinde yavaşlayacak ve azalacaktır. Yani evlenmek isteyen kişi, büyü yaptırdığı kişiye karşı tavırlarında bir iyileşme göstermiyor, onu hayal kırıklığına uğratacak ve beraberlikten soğutacak davranışlar sergiliyorsa tılsımın gücü ister istemez zayıflayacaktır. Bu tür davranışlar, büyünün iyi niyet amacının da dışında kalmaktadır. Büyü yaptıran kişi de mutlu olma ve mutlu etme isteğinde olduğunu kanıtlamalıdır.

Evlilik büyüsü ne şekilde uygulanmaktadır?

Evlilik tılsımı, bir kişinin zihnine evlilik fikrini sokmak, onu bu düşüncelerin etkisi altına almak, evliliğin ve evleneceği kişinin güzel yanlarını göstermek üzere vefk yardımıyla hazırlanan söylemler, kullanılan ayetlerin oluşturduğu bir büyüdür. Büyü sırasında büyü yapılacak olan kişinin birtakım bilgileri, özel eşyaları ya da resmi kullanılabilmektedir. Bazı durumlarda saç teli de kullanılarak kişinin genlerini içeren bir parçası işleme katılmakta ve etki güçlendirilmektedir.

Büyü en olumlu şartlar altında ne kadar sürede sonuçlanır?

Büyü yapmak, oldukça değişken kurallara dayanan bir uğraştır. Büyü süreci, belirtileri, sonuçları, hem yapan hem yaptıran kişinin özelliklerine, hem de bu süreçteki dış etkenlere göre değişmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi olumlu bir ilerleme sağlandığında büyü belirtileri günler içinde kendini göstermeye başlayacaktır. Sonuçlanması için tam bir zaman verilememekle beraber, duruma göre haftalar hatta günler içinde bile sonuç alındığı gözlenebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir