medyumlar

Uzaktan büyü yapılır mı

Uzaktan Büyü Yapılır mı

Büyü yaptırmak isteyen kişiler özellikle bu işlemleri yapan kişiler hakkında bilgi toplarken aynı zamanda uzaktan büyü yapılır mı veya bu işlemler nasıl yapılır gibi konular hakkında araştırma yapmaktadırlar. Medyumlar bu işlemler yaparken mutlaka etki atlına alınacak olan kişiler ile aynı ortamda olmak veya o kişilere yakın bir konumda bulunmak zorunda değillerdir. Bu sebeple etki altına alınacak olan kişiler çok uzak yerlerde olsalar bile bu işlemler istenen sonuçları verebilmektedir. Önemli olan medyumların deneyimleri ve doğru işlemleri seçmeleridir. Örneğin bir kişinin bağlama büyüsü ile etki altına alınabilmesi için mutlaka yakın bir yerde olmasına gerek yoktur. Bu kişiler dünyanın neresinde olursa olsunlar mutlaka istenen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Bugüne kadar yapılan işlemlere bakıldığı zaman insanların genellikle istedikleri sonuçları doğru bir şekilde yapılan işlemler aldıkları görülebilmektedir. Bu sebeple büyülerin uzakta da yapılabildiğini bilmek ve gerektiği zaman medyumların bu şekilde işlemler yapabileceklerini de bilmek gerekmektedir. Her türlü büyü işlemini uzaktan yapabilmekte olan medyumlar özellikle bakım işlemlerinde insanlar ile aynı ortamda olmak istemektedirler. Bu alanda yapılmakta olan işlemlerde amaç ne olursa olsun eğer uzaktan işlem yapılacaksa o zaman insanların resimlerine, kişisel bilgilerine veya kendilerine ait olan herhangi bir eşyalarına ihtiyaç duyula bilmektedir. Bu sayede kendilerini etki altına alabilmek daha kolay olmaktadır.

Deneyimli medyumlar ile çalışan herkes bu tarz işlemler ile kısa zamanda amaçlarına ulaşabildikleri gibi aynı zamanda hem kendilerini hem de etki altına almak istedikleri kişileri risk altına atmadan amaçlarına ulaşabilmektedirler. Toprağa gömdükleri nesneler önceden bazı özel dualar okumakta olan medyumlar daha sonra istenen enerjiler ortaya çıktığı zaman bu enerjileri doğru bir şekilde yönetip amaçlarına ulaşabilmektedirler. Kimi zaman muskalar kimi zaman ise günlük hayatta kullanılmakta olan herhangi bir nesneyi gömen medyumlar bu işlemlerden istedikleri sonuçları alabilmek için daha sonra yaptıkları bu işlemleri çok güçlü dualar ile desteklemektedirler. Büyü dünyasında çok sık bir şekilde kullanılmakta olan bu teknik özellikle insanların düşünce veya davranışlarını etkilemek için yapılan büyü işlemlerinde akıllara gelen ilk tekniklerden biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir