büyü yaptırma

kaşık büyüsü yapanların yorumları

Daha önce kaşık büyüsü yapmamış olan kişiler her zaman için kaşık büyüsü yapanların yorumlarının okumalıdırlar. Bu işlemlerin yapılış şekilleri ve ortaya çıkardıkları sonuçlar her zaman için diğer büyülerden farklı olmuştur. Bu sebeple hakkında bilgi sahibi olmadan kaşık büyüsü yaptırmaya kalkmamak gerekmektedir. Bu zaman kadar yapılmış olan işlemlerde genellikle istedikleri sonuçları almış olan insanlar özellikle bu işlemleri yapılışı sırasında çok ciddi sorunla yaşamaktadırlar. Çünkü kaşık büyüsü yapacak olan kişiler gece yarısı bir mezar açıp o mezardan bir kefen parçası almak zorundadırlar.

Bunun için ise birçok kişi daha ilk anda bu işlemden vazgeçmekte ve medyumlardan farklı öneriler almaktadırlar. Bu tarz işlemleri yapmak hem cesaret hem de deneyim istemektedir. Bu özelliklerinden dolayı kaşık büyüleri bugüne kadar en az yapılan ancak etkileri en güçlü olan işlemlerden biri olarak gösterilmektedir. Etkisi altına aldığı kişilerin manevi anlamda ne kadar zor durumda kaldığını bilen kişiler kaşık büyüsü veya benzeri işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin her zaman için iki defa düşünmeleri gerektiğini belirtmektedirler.

Tüm işlemlerin doğru bir şekilde yapılmasından sonra ortaya çıkan enerjiler insanlar o kadar ciddi sorunlar yaşatır ki bu kişiler kısa zaman içinde tüm dünya işlemlerinden kopar ve sadece kendi dertleri ile uğraşmaya başlarlar. Bu da insanların kaşık büyüsü yapanların yorumlarını okumadan bu tarz işlemleri yapmamalarını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir